Prenumerata Rzeczy Wspólnych VIP

Producent: -
Kod produktu: 21556311

Opis

Kwartalnik „Rzeczy Wspólne” to priorytetowy projekt Fundacji Republikańskiej służący podnoszeniu jakości debaty publicznej i formowaniu przyszłych elit intelektualnych i państwowych w duchu prymatu dobra wspólnego. Choć regularne wydawanie i promowanie kwartalnika jest ogromnym obciążeniem finansowym i organizacyjnym dla młodej instytucji obywatelskiej, jaką jest Fundacja Republikańska, nie chcemy rezygnować z tworzenia prestiżowego pisma, które w ciągu półtora roku istnienia na rynku zdobyło sobie rzeszę oddanych Czytelników.

By „Rzeczy Wspólne” mogły istnieć i rozwijać się potrzebujemy stałego wsparcia Czytelników: prenumeratorów i darczyńców Fundacji Republikańskiej.

Prenumerata zawiera cztery numery następujące po aktualnym numerze w dniu zamówienia

Prenumerator VIP może zamówić 4 dowolne numery Rzeczy Wspólnych z poprzednich lat gratis! Proszę uwzględnić ich numery w dodatkowym polu w formatce zamówienia.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)